Producenci

Katalizator do paliw INWEX REDOX CO/12, 0,5l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Invex Remedies

Opis

Innowacyjny katalizator do paliw stałych

Katalizator Inwex Redox CO/12 dozowany jest w o ilości około 0,5 l/tonę surowca, którym może być węgiel kamienny i brunatny, drewno, ekogroszek, mazut. Należy do katalizatorów ekologicznych i wyprodukowany został na bazie związków metaloorganicznych. Pozwala chronić środowisko naturalne na wysokim poziomie. Całkowicie dopala, a co za tym idzie, unieszkodliwia toksyczne i rakotwórcze związki takie, jak dioksyny, furany wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA). Znacząco, bo nawet w 95% zmniejsza ilość emitowanych do atmosfery pyłów (popiołów, sadzy), dzięki czemu nie przyczynia się do nasilania zjawiska smogu. Prezentowany katalizator zmniejsza zużycie paliwa o 10-35%, co gwarantuje wprost  proporcjonalnie mniejszą emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Podnosi sprawność maszyn i urządzeń o 5-10%. Pomaga w utrzymaniu powierzchni grzewczych w dobrym stanie zapobiegając tworzeniu się od wewnątrz nalotów i zgorzelin.

Inwex Redox CO/12 dla gospodarstw dużych i małych

Nowoczesny katalizator Inwex Redox znajdzie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, w szczególności w przemyśle ciężkim, maszynowym lekkim, rolno-spożywczym, a także w energetyce, spalarniach odpadów komunalnych i szpitalnych. Sprawdzi się też w transporcie morskim i drogowym.

Polecany jest dla indywidualnych gospodarstw domowych, zwłaszcza tych, które wyposażone są w piece starego typu emitujące duże ilości spalin. Przed rozpaleniem paliwa stałego wystarczy spryskać je katalizatorem. Metoda jest szybka i nieskomplikowana. Inwex Redox nadaje się też do kominków, które potraktowane katalizatorem, dłużej utrzymują ciepło. Ekologiczny spray katalizujący jest doskonałym rozwiązaniem by zredukować rakotwórcze substancje, które powstają podczas grillowania. Dowodem na to jest mniejsza ilość wydzielającego się dymu i bezwonność grilla potraktowanego Inwex Redox CO/12. Chcąc osiągać jak najlepsze rezultaty spryskać można wszystkie wewnętrzne elementy kotła, kominka lub grilla.

Pojemność: 0,5l

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl