Producenci
Produkt dnia
Biotyna, Twój cel to, 100 tabletek
Biotyna, Twój cel to, 100 tabletek
46,00 zł
szt.
Popularne produkty

Invex Remedies jest firmą, która nieustannie poszerza nie tylko ofertę swoich produktów, lecz również wiedzę z nimi związaną. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że produkty oferowane przez Invex Remedies są bezpieczne i najlepszej jakości.
Niezwykle unikatowa lista produktów zawiera między innymi dermokosmetyki, a także suplementy diety z niepowtarzalnymi połączeniami pierwiastków, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Tworzone są one za pomocą technologii rozbijania metalicznych struktur do monojonów, co zapewnia doskonałą rozpuszczalność i stabilność pierwiastków, a także wchłanialność do każdej komórki naszego organizmu.
Produkty z oferty Invex Remedies powstają ze stosunkowo ograniczonej bazy surowców, ponieważ w ten sposób nie są Państwo narażeni na kontakt z wszechobecnymi w innych produktach substancjami konserwującymi, antyzbrylającymi czy spulchniającymi. Zapewnia to prostotę użytkowania każdego produktu, bezpieczeństwo oraz niesamowitą wydajność i skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl