Producenci

Cannabium jest rodzimą firmą, zajmującą się produkcją ekstraktów z konopi przemysłowych. W swojej praktyce korzysta z laboratoriów o najwyższej klasie technologicznej. Z kolei pozyskiwane surowce pochodzą wyłącznie od najlepszych upraw, które spełniają niezbędne standardy bezpieczeństwa respektowane przez Unię Europejską.
Jednocześnie każda partia poddawana jest licznym testom oraz analizom. Innowacyjny sprzęt umożliwia przeprowadzenie bardzo dokładnych badań pod kątem substancji znajdujących się w roślinach. Dzięki temu olejki oferowane przez firmę Cannabium charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również pełnią właściwości terapeutycznych zawartych w roślinie. Na tle innych produktów wyróżniają się naturalną esencją rośliny, pozbawioną sztucznych kannabinoidów, szkodliwych rozpuszczalników oraz substancji syntetycznych. Posiadają tym samym szerokie spektrum kannabinoidów naturalnie występujących w konopiach, a w tym kannabidiol - CBD.
Dodatkowym celem, który przyświeca działalności firmy jest szerzenie świadomości o leczniczych właściwościach konopi, stanowiących alternatywę dla farmaceutyków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl