Producenci
Produkt dnia
Biotyna, Twój cel to, 100 tabletek
Biotyna, Twój cel to, 100 tabletek
46,00 zł
szt.
Popularne produkty

Cannabis Sativa ma w swojej ofercie produkty stworzone z konopii wolnych od zanieczyszczeń, które mogą powstawać z różnego rodzaju chemicznych środków ochrony róślin czy też nawozów. Producent ma do zaoferowania pozyskiwane z medycznej odmiany konopi olejki CBD w dwóch stężeniach: 5% oraz 10%. Wszystkie produkty są całkowicie wolne od THC, a zatem nie powodują one zmian w stanie świadomości, ani nie posiadają właściwości uzależniających. Czyni to produkty Cannabis Sativa jak najbardziej legalne, a co najważniejsze - bezpieczne.
Posiadają one szeroki wachlarz dobroczynnych właściwości dla naszego organizmu, co powoduje, że są chętnie stosowanym suplementem diety, który pozytywnie wpływa na jakość życia.
Cannabis Sativa ponadto w swojej ofercie posiada pasty, w których stężenie kannabinolu może wynosić nawet 50%. Są one porcjowane w wygodne w użytkowaniu strzykawki, które zabezpieczają produkt przed negatywnym wpływem bodźców zewnętrznych, które mogą niekorzystnie wpłynąć na jakość produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl